24OPTION – Recenzia brokera na binárne opcie

24option broker pre binarne opcieAj keď broker 24option začal pôsobiť na trhu binárnych opcií až na konci roka 2010, stala sa jeho platforma veľmi rýchlo známou po celom svete. Veľký vplyv na tento fakt mala skutočnosť, že už od začiatku bola ponúkaná v mnohých jazykoch. V súčasnej dobe je platforma lokalizovaná do 18 jazykov. 24option sa teší veľkej popularite najmä vďaka širokej ponuke podkladových aktív. Silná klientská základňa je ale čiastočne aj výsledkom masívnej reklamnej kampane, avšak 24option sa aspoň vyhol použitiu pochybných marketingových stratégií ako je napríklad obchodný bot Optionavigator v prípade EZTrader.

24option

24option Prehľad

Minimálny vklad

250 USD

Minimálna investícia

24 USD

Maximálny bonus

neobmedzený

Maximálna návratnosť

89%

Krajiny

všetky okrem USA

Demo účet

ÁNO

Mobilné aplikácie

ÁNO

Živý chat

ÁNO

Typy opcií

High / Low Options, Boundary Options, Touch Options

Expiračné doby

30 sek, 60 sek, 2 min, 5 min, 15 min, 30 min, 1 hod, 24 hod+, koniec mesiaca

Jazyky

English, español, français, Deutsch, italiano, português, Русский, 日本語, العربية

Platobné možnosti

Visa, Mastercard, Bank Wire, Skrill (Moneybookers), Diners Club, JCB, Discover Card, Liberty Reserve, Dankort, Cartasi, Laser, Visa Electron

Skutočnosť, že sa jedná o jednoho z najväčších brokerov na binárne opcie (ak nie najväčšieho), svedčí aj počet fanúšikov jeho stránok na sociálnej sieti Facebook. K dátumu vydania tejto recenzie je to viac ako 150 000 priaznivcov. Samozrejme, pre niekoho tento parameter nemusí byť smerodajný. Chceme len poukázať na to, ako je celosvetovo broker 24option obľúbený.

Obchodná platforma 24option je postavená na platforme od TechFinancials a je teda rovnaká, akú používa OptionFair alebo GrandOption. Obchodníka neobťažuje zbytočne veľa grafiky alebo bannerov a môže sa plne sústrediť len na vlastné obchodovanie. Platforma pôsobí veľmi čisto a prehľadne, takže orientácia v nej je aj pre človeka bez predchádzajúcich skúseností úplne intuitívna. Jej prostredníctvom môže trader obchodovať ako klasické High / Low opcie, tak aj One Touch, Boundary alebo Short Term, kde spadajú 60 sekundové, 2 a 5 minútové binárne opcie. V prípade One Touch a Boundary opcií, je k dispozícii aj ich vysokovýnosový variant, tzv. High Yield. Minimálne výška obchodu je 24 USD.

Obchodovať s 24option môže obchodník aj na cestách. K tomuto účelu poslúži mobilná platforma brokera, ktorá je rovnako tak jednoduchá ako jej webová verzia. Dostupná je pre iPhone, iPad a zariadenia so systémom Android.

Otvorenie obchodného účtu na 24option je jednoduché a obchodníkovi stačí minimálny vklad na účet vo výške 250 USD. Pokiaľ ide o typy obchodných účtov, 24option ponúka obchodníkom na výber zo štyroch rôznych typov obchodných účtov – štandardné, zlaté, platinové a diamantové. Všetky typy účtov majú prístup k neobmedzenému počtu aktív, ktoré môžete obchodovať a 24-hodinovú zákaznícku podporu. Líšia sa však výškou maximálneho zisku, kým štandardné majú maximálny payout 83%, pri diamantových účtoch môžete získať ďalších šesť percent navyše.

Ponuka podkladových aktív u 24option patrí k nadpriemeru. Štandardne v nej nájdete všetky populárne aktíva zo štyroch kategórií, ktorými sú komodity, menové páry, akcie a akciové indexy. Čo však každého tradera poteší, je rozmanitosť čias expirácií pri jednotlivých aktívach, ktoré sa naopak radia k tým najširším, s ktorými sa v odvetví binárnych opcií stretnete. Treba tiež vyzdvihnúť, že u najpopulárnejších aktív ponúka 24option aj veľmi slušný payout (výnos opcie), ktorý sa sa napríklad u veľmi obľúbeného menového páru EUR / USD s rôznymi dobami expirácie, po väčšinu dňa pohybuje okolo hodnoty 80%.

24option je tiež jeden z tých brokerov binárnych opcií, ktorí poskytujú obchodníkom zadarmo vzdelávacie materiály. V jeho “Education Center” môžete nájsť ako webináre, tak ebooky, tradingové videá a ďalšie výučbové pomôcky. Tie pritom sú spracované na pomerne vysokej úrovni a ocenia ich najmä začínajúci traderi. Musím sa však priznať, že ide skôr o marketingový “ťahák”, než o kvalitný materiál, ktorý by vám pomohol začať zarábať na binárnych opciách. Nečakajte preto teda žiadne zázračné návody a stratégie na zbohatnutie. Ide skôr o dokumentáciu k obchodnej platforme a ešte niekoľko ďalších tipov.

Peňažné prostriedky na nový účet môže obchodník vkladať pomocou všetkých bežných foriem. K dispozícii je možnosť vkladu cez štandardný bankový prevod, kreditnými a debetnými kartami rôznych typov a samozrejme aj prostredníctvom internetovej peňaženky Skrill, ktorá je v Európe stále viac populárna. Politika výberov u 24option dovoľuje obchodníkom odosielať prostriedky zo svojho brokerského účtu iba rovnakou metódou, ktorú obchodník použil pri vklade. Výbery teda možno uskutočňovať rovnakými formami ako vklady.

24option

Web stránka brokera: https://www.24option.com/ (navštíviť teraz)
Jurisdikcia: Cyprus, European Union
Rok založenia: 2010
Softvér: TechFinancials
E-mail: info@24option.com

24OPTION NÁHĽAD STRÁNKY

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

© 2015-2016 365OPTION.EU

Log in with your credentials

Forgot your details?